Pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMO POLITIKA – Tai paprasta, jūs perkate, mes siunčiame bet kur GREITAI KAIP TIK GALIME

Šiuo metu užsakymo pristatymas trunka apie 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos. Tai reiškia, kad į jį neįeina savaitgalis, o šeštadienį ar sekmadienį prekių nesiunčiame.

Visos prekės skaičiuojamos su 21% PVM

Jei jums reikia sąskaitos faktūros jūsų įmonei, susisiekite prieš užbaigdami užsakymą.

GRĄŽINIMO IR ATŠAUKIMO POLITIKA - prekės problemos ir t.t... mes pasirūpinsime!

  1. Visi produktai parduodami su 15 dienų pinigų grąžinimo garantija nuo išsiuntimo datos. Siuntimo ir tvarkymo išlaidos negrąžinamos.
  2. Prekės turi būti grąžinamos nepažeistos ir geros būklės. Netinkamas naudojimas ar sugadinimas neapdraustas. Grąžinamoms prekėms gali būti taikomas 20% atsargų papildymo mokestis, kurį nustatome grąžinimo metu.
  3. GRĄŽINIMAS: Jei jums reikia prekės, tiesiog prisijunkite prie savo paskyros.........
  4. Jei negalite prisijungti prie savo paskyros, susisiekite su „LizardWarehouse“ el. paštu sales@lizardwarehouse.com arba telefonu (+370) 650 66615 dėl grąžinimo leidimo numerio ir pristatymo instrukcijų. Įtraukite originalų užsakymo numerį.
  5. ATŠAUKIMAI: Norėdami atšaukti dar neišsiųstą užsakymą, susisiekite su Lizardwarehouse el. paštu adresu sale@lizardwarehouse.com arba telefonu (+370) 650 66615. Nurodykite originalų užsakymo numerį. Jei jūsų užsakymas buvo ištrauktas ir supakuotas, bet neišsiųstas, jam gali būti taikomas 20 % atsargų papildymo mokestis.